Defileli, Danslı, Müzikli tanıtım
yazıyı 12 punto yap yazıyı 14 punto yap yazıyı 16 punto yap yazıyı 18 punto yap
Kuşadası’nda faaliyet gösteren lub Scala Nuova’nın 1’nci yılı ve tanıtımını çok özel bir gece ile gerçekleştirdi.  Davete Kuşadası ve Aydınlı tanınmış isimlerin yanı sıra Yurtiçi Ve Yurtdışı Acente yöneticileri ile Gümüş Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gümüş ile Ege Bölge Dağıtıcısı Karpat Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Karpat da katıldı.  


 
 
 

Sunu Sahne Topluluğu’nun oryantal gösterisiyle renk kattığı gece, Jale, SemihaYankı ve Ercan Turgut’un çok özel şarkılarından oluşan repertuvarlarıyla sürdü.
 
Kuşadası Dans Sporları Kulübü
Sunu Sahne Topluluğu
Sunu Sahne Topluluğu

Gecede konuşan Otel sahibi24 yıllık turizmci M. İbrahim Eren,90’ı 1+1,kalanı standart 151 Odalı, 450 yatak kapasiteli ClubScala Nuova Otel’de iki toplantı salonu, Spa merkezi, yüzme havuzlarındanoluştuğunu söyledi.  
 
Sedat Balıkçı, İbrahim Eren
Ömer Gümüş, Uğur Karpat
Erdem- Aslı Demirbaş, Hilal Oğuz Kaan
Sebiha Fındık, Elvin Çelen
Gonca Kubilay İlhan
İlker- Emine Albağlar, Aygül- Şafak Hatipoğlu
Alev Helvacı- Can Demir 
Gamze- Kemal oğuz
Bahriye Eren
Aylin Güngördü- Kazım Kaymaz

 

Kuşadası Club Scala Nuova Hotel eğlenceli bir gece ile hizmete açıldı
06 Nisan 2014 Pazar 09:00
Kuşadası'nın yeni yıldızı Scala Nuova Hotel ünlü sanatçılar, defile ve dansözlerin katıldığı eğlenceli bir gece ile sezona “Merhaba” dedi.


ÖZKAN ALTINTAŞ-TÜRKİYE TURİZM
KUŞADASI- 
Kuşadası’nın yeni yıldızı Club Scala Nuova Hotel eğlenceli bir gece ile 2014 sezonuna “Merhaba” dedi. Türk turizminin değerli yöneticileri İbrahim Eren ile Sedat Balıkçı’nın yeni bir anlayışla hizmete açtığı Scala Nuova Oteli’nin gala gecesinde Kuşadası semaları müzik sesleri ile çınlayarak kış uykusundan uyandı ve 2014 yaz sezonuna girdi.

scala-nuova-bina2.20140406113755.jpg


Gece boyunca ünlü sanatçılar sahne aldı, 2014 sezonunun mayolarının defilesi yapıldı, dansözler geceye renk kattı. Türk Hafif Müziği’nin ünlü sanatçıları Jale, Semiha Yankı ve Ercan Turgut sahne aldığında ise herkes pisti doldurarak eğlenceye doydu.


TÜRK TURİZMİNİN DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ OTEL SAHİBİ OLDU
Türkiye’nin bir çok bölgesinde önemli otellerde yöneticilik yapan İbrahim Eren ile Ege Bölgesi ve Bodrum’da bir çok otelde yöneticilik yapan Sedat Balıkçı’nın işbirliğinde işletilen Kuşadası Scala Nuova Hotel’in açılış gecesine Ege Bölgesi’nin turizmcileri, seyahat acenteleri, iş adamlarından, Kuşadası’nın yöneticilerinden oluşan seçkin konuklar katıldı.


Sedat Balıkçı, İbrahim Eren

Türk turizminin değerli yöneticileri Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Eren ve Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Balıkçı’nın kurduğu Arbefem Turizm Ltd. ile Scala Nuova Hotel 2014 sezonuna yeni “kimlik” ve yeni “hizmet” anlayışında eğlenceli bir davetle girdi.JALE, SEMİHA YANKI, ERCAN TURGUT COŞTURDU

Gecede Türk Hafif Müziği’nin ünlü sanatçıları Jale, Semiha Yankı ve Ercan Turgut sahne aldı. Jale ünlü şarkısı “Son Veda”yı, Semiha Yankı Eurovision’da Türkiye’yi temsil ettiği “Seninle Bir Dakika”yı, Ercan Turgut “seninle Başım Dertte” şarkılarını söylediler.
 Hanımlar bile dansözlere para yapıştırdı

scala-nuova-ozkan.jpg
İbrahim Eren, Özkan Altıntaş, Sedat Balıkçı

İBRAHİM EREN. KUŞADASI’NA YILDIZ KAZANDIRDIK

Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Eren “Otelimiz hem şehir oteli, hem de resort otel özelliklerine sahip bulunuyor. 2014 sezonuna hazırlanmak için bir çok yenilik yaparak Kuşadası’na yıldız bir otel kazandırdık. Bu yıl 500 bin harcamayla oteli büyüttük. 40 odayı ve lobiyi yeniledik. Otelimizi 3 yıldızlı olarak 4 yıldıza uygun şekilde açtık. Gelecek yıl 350 bin harcamayla gerçek 4 yıldızlı hale geleceğiz” dedi.

scala-nuova-asci.jpg

İbrahim Eren, otelin mutfak şefliğine Mengenli usta Dilaver Öztürk’ü, Ön Büro Müdürlüğü’ne Mustafa Atilla’yı getirerek turizmin önemli isimlerini bünyelerine kattıklarını söyledi.

scala-nuova-yonetim.jpg

SEDAT BALIKÇI: 18 ÜLKEDE TANITIM YAPTIK

Club Scala Nuova Oteli Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Balıkçı hedeflerinin otelde 12 ay doluluk yaşayarak Kuşadası turizmine farklı hizmet anlayışı getirmek olduğunu belirterek “2014 yılı tanıtımı için 18 ülkede faaliyete başladık. İstanbul Emitt Fuarı başta olmak üzere Bulgaristan’da Sofya Turizm Fuarı, Hollanda Utrecht Turizm Fuarı’na katıldık. Balkan bölgelerindeki etkinliklerde yer alıyoruz. Profesyonel bir ekiple satış, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.

 SCALA NUOVA OTEL 5 BLOKTAN OLUŞUYOR

Scala Nuova Otel, Kuşadası şehir merkezinde ve plaja 800 metre uzaklıkta bulunuyor. Kuşadası Limanı manzaralı 8 bin 500 metrekare alana kurulu Scala Nuova Otel 3’ü 5 katlı 2’si 4 katlı 5 bloktan oluşuyor. Bloklarda 157 oda ve 450 yatak yer alıyor. Avlu düzeninde yerleşen binaların orta bölümü ise havuzu ve bahçesiyle konuklara rahatlama duygusuyla ayrı bir dünya sunuyor. Her türlü toplantı ve etkinliğe uygun geniş bahçesi bulunan Scala Nuova Otel’ii 300 kişilik salonu ile yaz-kış toplantılarına hizmet verebiliyor.

scala-nuova-hamam.20140406121821.jpg

TÜRK HAMAMI, SAUNA VE SPA MERKEZİ 

Scala Nuova Otel’de açık havuz, çocuk havuzu, açık ve kapalı restoran, çocuklar için oyun alanı, açık otopark, havuz bar, snack bar yanında Türk hamamı, sauna, buhar banyosu ve spa merkezi bulunuyor.

scala-nuova-havuz1.jpg

ODALAR 1+1 DÜZENİNDE

Tüm odalar ailelerin de konaklamasına uygun şekilde 1+1 düzeninde yapıldı. 24 saat sıcak su, mini buzdolabı, sıcak-soğuk split klima, uydu tv, fön makinesi, oturma grubu bulunuyor.

 ( 9499 Okunma )Etiketler :